Omega_dzien.jpg

KANCELARIA PRAWNA RENATA UROWSKA I WSPÓLNICY
SP.K. FUNKCJONUJE NIEPRZERWANIE NA RYNKU USŁUG PRAWNICZYCH OD 1992 R.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz sukcesom w prowadzonych sprawach, nasza kancelaria jest postrzegana jako jedna z wiodących kancelarii prawniczych w zachodniej Polsce. Potwierdzeniem pozycji kancelarii są notowania w rankingach firm prawniczych ukazujących się w wielu wydawnictwach, w szczególności w „Rzeczpospolitej” i „Gazecie Prawnej”.

Dysponujemy zespołem doświadczonych prawników, w tym adwokatów i radców prawnych , gotowych reagować na wszelkie problemy Klientów. Dzięki umiejętności szybkiego i trafnego identyfikowania potrzeb dostarczamy efektywnych, fachowych i praktycznych rozwiązań prawnych.

Atutem kancelarii jest połączenie dogłębnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem i kreatywnością w doradztwie prawnym, które umożliwiają rozwiązywanie najtrudniejszych problemów prawnych pojawiających się przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Współpracujemy z renomowanymi firmami prawniczymi w większości krajów Europy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną Klientów w transakcjach międzynarodowych, niezależnie od obowiązującego systemu prawnego.

Świadczymy usługi prawne w kilku językach obcych, między innymi w języku angielskim, niemieckim.